Rádce skautské družiny

Rádce skautské družiny je knížka, ve které skautský spisovatel Miloš Zapletal s tebou sdílí pečlivě zpracovaný celoroční program.

Rádce skautské družiny

Sháníš inspiraci na příští schůzku? Přemýšlíš, jak zorganizovat družinový výlet či výpravu? Chceš si přečíst, jak družinové schůzky vypadají jinde? Knížka Rádce skautské družiny je určená právě pro tebe.

V knížce najdeš pečlivě zpracovaný celoroční program schůzek v klubovně a výprav do přírody doplněný spoustou rad a návodů. Najdeš v ní mnohaleté zkušenosti, hry, rukodělky, nápady a podněty k zajímavým akcím, program úspěšných družinovek, vycházek i výprav.

Chceš se do knížky podívat?

• Zeptej se vedení, jestli ji máte v klubovně.
  • Můžeš prolistovat či stáhnout starší vydání
  • Můžeš si nové vydání objednat

Ke stažení (starší verze) Koupit v e-shopu