Motivační a zážitkové setkání, které stávajícím rádcům a rádkyním nabízí širokou škálu aktivit, které si na oddílových výpravách nevyzkouší

Rádcovská setkání Žirafa

Žirafa je motivační a zážitkové setkání, které stávajícím rádcům a rádkyním nabízí širokou škálu aktivit, které si na oddílových výpravách nevyzkouší, motivuje je k dalšímu vedení družiny a inspiruje je v přípravě schůzek. Není určena novým rádcům a novým rádkyním, pro ty jsou rádcovské kurzy.

Vedeš už víc jak rok družinu? Podílíš se aktivně na přípravě družinového programu? Chceš sdílet své zkušenosti? Potřebuješ se potkat s ostatními vrstevníky a zažít s nimi „dobrodružství“ mimo svůj oddíl? Právě pro tebe je Žirafa!

Žirafy se konají každý rok v době pololetních prázdnin, kdy je k dispozici prodloužený víkend. Je snaha, aby se toto setkání konalo v každém kraji, ale zatím se ji nepodařilo naplnit.

Mapa Žiraf

Na následující mapce si vyber některou z oblastí, ve které by ses chtěl(a) zúčastnit Žirafy. Budeš přesměrován(a) na web, kde se dozvíš víc informací. Je možné, že některé stránky jsou neaktuální nebo nefunkční.

Valašskoslezská Žirafa Hanácká Žirafa Jihomoravská Žirafa Krkonošská Žirafa Žirafa Vysočina Jihočeská Žirafa Žirafa Střed Polární Žirafa Západočeská Žirafa