Všechny potřebné informace najdeš na Skautské Křižovatce. SkautInfo nebo newsletter tě na ní vždy odkáže!

Informační kanály

Junák – český skaut je velká organizace a produkuje velké množství informací, metodik a materiálů zejména pro vedoucí oddílů a dospělé činovníky.

Na Skautské Křižovatce se objevuje hodně informací z celostátní úrovně. Není to stránka, která je primárně určená pro rádce a rádkyně, ale čas od času tam můžeš najít zajímavé informace (např. o rádcovských kurzech, nových stezkách, odborkách atp.).

Pokud tě nebaví sledovat webové stránky, můžeš se novinky z Křižovatky dozvídat i jinak:

Hledáš něco pro rozptýlení?

Tyto komunikační kanály nejsou tak nabité informacemi, ale dozvíš se na nich další zajímavé věci nebo najdeš potřebnou inspiraci:

Facebook Junák - český skaut
Instagram @skautcz