Všechny potřebné informace najdeš na Skautské Křižovatce. SkautInfo nebo newsletter tě na ní vždy odkáže!

Informační kanály

Junák – český skaut je velká organizace a produkuje velké množství informací, metodik a materiálů zejména pro vedoucí oddílů a dospělé činovníky.

Na Skautské Křižovatce najdeš informace trvalého charakteru. Není to stránka, která je primárně určená pro rádce a rádkyně, ale pokud budeš potřebovat přehledně najít nějaké informace, určitě ti dobře poslouží.

Aktuální informace o tom, co se děje ve skautském světě nalezneš na Skautském Zpravodajství. Na tomto webu v najdeš aktuální zprávy z organizace, či z časopisů a dalších zdrojů.

Pokud tě nebaví sledovat webové stránky, můžeš se novinky ze Zpravodajství dozvídat i jinak:

Hledáš něco pro rozptýlení?

Tyto komunikační kanály nejsou tak nabité informacemi, ale dozvíš se na nich další zajímavé věci nebo najdeš potřebnou inspiraci:

Facebook Junák - český skaut
Instagram @skaut